krájače na zeleninu, ponorné mixéry, kutre, kombinované roboty...

ROBOT COUPE

Popredný francúzsky výrobca zariadení na spracovanie surovín ponúka širokú radu zariadení pre gastronomické prevádzky všetkých veľkostí (bufety, reštaurácie, hotely, závodné, nemocničné a školské jedálne...) Firma bola založená v roku 1960 a už viac ako 50 rokov dodáva zariadenia do viac ako 100 krajín po celom svete.

Kombinovaný robot R752 VV

PDFEmail
Kombinovaný robot pre väčšie prevádzky.
R752_VV
Kód tovaru: ROC_R752VV
cena bez DPH4809,00 €
cena s DPH5770,80 €
Záruka:
12 mesiacov
Výrobca: ROBOT-COUPE
 

popis


Zariadenie dodávané ako zostava motorového bloku, krájacej hlavy a nerezovej nádoby (kuter) s vekom a bez diskov. Objem nádoby 7,5 l a max. denná kapacita 400 porcií. Pracovná rýchlosť 300 - 3500 ot./min. Nový model má zabudovaný digitálny časovač, ktorý vypne motor po uplynutí nastaveného času. Magnetický bezpečnostný systém okamžite zastaví motor ak je otvorené veko krájacej hlavy alebo kutra. Možnosť pulzného chodu.

Krájacia hlava Veľký (ľadvinový) vstupný zásobník slúži na spracovanie objemnejších surovín a menší (kruhový) na spracovanie úzkych plodov (koreňová zelenina, uhorky a pod.)

Kuter Určený na sekanie (mäsa, zeleniny), mixovanie (krémov, omáčok, dresingov a pod.) alebo miesenie cesta. Priehľadné polykarbonátové veko nádoby s otvorom umožňuje pridávať tekutiny a prísady počas prípravy. V základnej výbave kutra je nôž s rovným ostrím a stierka nádoby a veka. Patentovaný tvar a osadenie noža umožňuje dosiahnuť požadovaný výsledok rýchlo a presne.
Doporučená sada diskov 1933 alebo 2005. Jednotlivé disky umožňujú krájanie a strúhanie všetkých druhov zeleniny, ovocia a tiež strúhanie syra, čokolády, krájanie kociek a hranoliek. Doplnkové vybavenie: výber z 50 diskov, nôž s hrubým alebo jemným vrúbkovaním.