krájače na zeleninu, ponorné mixéry, kutre, kombinované roboty...

ROBOT COUPE

Popredný francúzsky výrobca zariadení na spracovanie surovín ponúka širokú radu zariadení pre gastronomické prevádzky všetkých veľkostí (bufety, reštaurácie, hotely, závodné, nemocničné a školské jedálne...) Firma bola založená v roku 1960 a už viac ako 50 rokov dodáva zariadenia do viac ako 100 krajín po celom svete.

Kombinovaný robot R402 - 230

PDFEmail
Kombinovaný robot pre menšie a stredné prevádzky.
Kód tovaru: ROC_R402_230
cena bez DPH2702,00 €
cena s DPH3242,40 €
Záruka:
12 mesiacov
Výrobca: ROBOT-COUPE
 

popis


Zariadenie dodávané ako zostava motorového bloku, krájacej hlavy a nerezovej misy (kuter) s vekom a bez diskov. Objem misy 4,5 l a max. denná kapacita 100 porcií. Pracovná rýchlosť 500/1500 ot./min. Nízke otáčky sa používajú pri krájaní a strúhaní, vysoké pri práci s kutrom. Magnetický bezpečnostný systém okamžite zastaví motor ak je otvorené veko krájacej hlavy alebo kutra. Možnosť pulzného chodu.

Krájacia hlava Veľký (ľadvinový) vstupný zásobník slúži na spracovanie objemnejších surovín a menší (kruhový) na spracovanie úzkych plodov (koreňová zelenina, uhorky a pod.)

Kuter Určený na sekanie (mäsa, zeleniny), mixovanie (krémov, omáčok, dresingov a pod.) alebo miesenie cesta. Priehľadné polykarbonátové veko nádoby s otvorom umožňuje pridávať tekutiny a prísady počas prípravy. V základnej výbave kutra je nôž s rovným ostrím. Patentovaný tvar a osadenie noža umožňuje dosiahnuť požadovaný výsledok rýchlo a presne.
Doporučená sada diskov 1945. Jednotlivé disky umožňujú krájanie a strúhanie všetkých druhov zeleniny, ovocia a tiež strúhanie syra, čokolády, krájanie kociek a hranoliek. Doplknové vybavenie: výber z 28 diskov, nôž s hrubým alebo jemným vrúbkovaním, univerzálny odšťavovač..